5متن دعوت از سخنران

در این مقاله به 5 متن نمونه برای معرفی و دعوت از سخنران توسط مجری می پردازیم.

متن نمونه 1:

(در ابتدا با ایجاد سوال درباره ی موضوع سخنرانی و مقدمه چینی مختصر ذهن مخاطب را به چالش بکشید حتی می توانید از مخاطبان سوال بپرسید و جمع را به همهمه و تکاپو وادارید و در اوج به اینصورت از سخنران دعوت کنید ) من می خواهم اگر اجازه بدید از (ذکر نام سخنران) که هم بزرگ ما هستند و هم دستی بر آتش(اشاره به موضوع سخنرانی و موضوع برنامه) دارند و اتفاقا ماحصل هایی هم در این حوزه کسب کردند از جمله............. دعوت کنم که دقایقی رو در خدمتشون باشیم و از فرمایشات گوهربارشون هم سعی کنیم نهایت استفاده رو بکنیم.
خواهش می کنم به پاس اینکه قبول زحمت کردند و وقت ارزشمندشونو به ما اختصاص میدهند بسیار شایسته استقبال بفرمایید.

 

متن نمونه 2:

هر چیز نگینی دارد و نگین محفل ما این بخش از برنامه است که در خدمت سخنران ارجمند (نام سخنران) هستیم کسی که (اشاره به تجارب و دستاوردهای مرتبط با موضوع محفل). بیش از این با سخنانم چشم های نازنینتان را منتظر حضور پر فیض (نام سخنران برنامه) نمی گذارم خواهش می کنم با دستان پر انرژی تان مقدمشان را گلباران کنید.

 

متن نمونه 3: (این نمونه متن بیشتر مناسب سخنران و یا میهمان و شخصیت مذهبی است)

میزبان ماست هر که شود میهمان ما. خرسندیم ازینکه مفتخر به حضور سبز(نام سخنران برنامه و ذکر سمت ایشان) هستیم. (ذکر پست و سمت و چند نمونه از دستاوردها و رزومه و سخنان ارزشمند مرتبط با موضوع سخنرانی و برنامه شان)
جناب بسیار ممنونیم که دعوت ما رو پذیرفتید و محفل و مزین به قدوم پربرکتتان کردید.

 

متن نمونه 4: (این نمونه متن بیشتر مناسب سخنران و یا میهمان و شخصیتی برجسته و فاخر است)

(ابتدا توضیحی راجع به اهمیت موضوع سخنران و سپس) و این شد که مصمم شدیم در این راستا(پیشرفت در جهت موضوع) با کسی که( اشاره به تجارب و دستاوردها و نقطه قوت های رزومه ی سخنران) دیداری داشته باشیم که با رهنمون های ارزشمند ایشان بتوانیم سنجیده تر و اصولی تر در جهت رشد و پیشرفت (اشاره به موضوع) گام برداریم.
برای تشریف فرمایی حضور نفیس (ذکر نام سخنران) طنین دلنشین و منسجم و البته رسای دستان مهربان شما را می طلبیم.

 

متن نمونه 5:

باید خدمت حضور انورتون عرض کنم که در این بخش از برنامه ها توفیق حضور کسی و در جمعمون داریم که پرداختن به (استفاده از سخنان سخنران که قبلا از اینترنت و منابع مختلف گردآوری شده) همیشه مورد توجهشون بوده و دقت و نگاه ظریفی به (در اینجا یک تیتر کلی برای موضوعات پرانتز قبلی انتخاب کنید و نام ببرید. همچنین می توانید اگر جایش است از موضوع کلی و تیتر برنامه یا موضوع سخنرانی نیز استفاده کنید) داشته اند. می خواهم ازشون کسب رخصت کنم تا دقایقی را در خدمتشون باشیم.

 

نویسنده: فاطمه رسولی