10 متن کاربردی برای شروع اجرا

یکی از دغدغه های بسیاری از مجریان نگارش متن اجرا، به ویژگی متن آغاز اجراست. در این مقاله قصد داریم برای آشنایی هر چه بیشتر شما مخاطبان راسارویداد، به ارائه 5 نمونه متن کاربردی برای شروع اجرا بپردازیم. نکته بسیار مهم در استفاده از این متن ها این است که این ها فقط متن های نمونه هستند و شما مخاطب گرانقدر الزامی به پایبندی به تک تک کلمات آن را نخواهید داشت و توصیه می شود با فراخور فضای برنامه خود تغییرات لازم را اعمال نمایید

 

نمونه متن اجرای شروع برنامه - شماره 6

بسم الله الرحمن الرحیم. اللهم وفقنا لما تحب ترضا و اجعل عاقبت امرنا خیرا. سلام عرض می کنم به روی ماه همه ی شما حضار عالیقدر ان شاءالله در هر حال و جایی که هستید مورد عنایت ویژه ی حق باشید. امروز( ذکر تاریخ) ، در ( ذکر نام مکان) در (نام کامل برنامه) گرد هم آمدیم. خیلی خرسندیم که امروز همراه شما هستیم. از لطف و محبت همتون صمیمانه سپاسگزاریم.

 

نمونه متن اجرای شروع برنامه - شماره 7

به نام حضرت دوست گشاییم دفتر دل را . سلام میگم به همه شما دوستان عزیز و نازنینم. (معرفی خود) هستم. امیدوارم آخرهفته ی خوبی داشته باشید و البته سرشار از آرامش. خیلی خوشحالیم که (نام کامل برنامه) بهانه ای شد تا در (تاریخ) درکنار شما باشیم. حال و هوای(ذکر نام مکان برگزاری رویداد) منور و معطر به وجود ارزشمندتون کردید خیلی خوش آمدید.

 

نمونه متن اجرای شروع برنامه - شماره 8

به نام خدا و سلام خدمت همه ی شما تماشاگران محترم.
(معرفی خود) هستم چقدر خرسندم چقدر خوشحالم چه حال خوبی دارم چه روز خوبی در (نام برنامه و تاریخ ) داریم که مفتخر به همنفسی با شما هستیم. امروز( نام مکان) مزین به حضور کسانی است که( ویژگی شغلی مشترک بارز بین حضار مثل دکتر، کارگر، هنرمند، دانشجو و...) مقدمتان گلباران.

 

نمونه متن اجرای شروع برنامه - شماره 9

به نام آنکه تن را نور جان داد خرد را سوی دانایی عنان داد. سلام عرض می کنم خدمت شما عزیزان در هر کجای این( نام مکان) که هستید آرزوی عافیت و صحت دارم براتون. ان شاءالله که روز بسیار خوبی و آغاز کرده باشید و با برنامه ریزی درست در انجام کارهاتون موفق باشید و به یک نشاطی برسید. امروز (تاریخ) است بنده(معرفی خود) هستم که مفتخرم در (نام کامل برنامه) در معیت شما باشم.

 

نمونه متن اجرای شروع برنامه - شماره 10

به نام خدای سمیع و بصیر خطاپوش بخشنده ی بی نظیر.
سلام. من (معرفی خود) هستم. اینجا (نام برنامه) است از (نام مکان) در (تاریخ) در خدمتتون هستیم تا یه روز به یادماندنی را در باغ خاطراتمان به اتفاق یکدیگر رقم بزنیم. خیلی خوش آمدید. روز و شب و ثانیه ثانیه ی عمرتان آکنده از آرامش الهی.