5 متن کاربردی برای پایان اجرا (2)

در این مقاله به 5 نمونه متن پایانی اجرا می پردازیم.
شما می توانید با الگوگیری از نمونه متن های این مقاله، با خلاقیت و سلیقه ی خودتان متن پایانی را برای اجرایتان بنویسید.

نمونه متن اجرای پایان برنامه - شماره 6

خدا رو شاکریم که که در کنار شما و همنفس با شما بودیم در( نام برنامه). ممنون که تا آخر برنامه صبورانه یاری گر ما بودید، ان شاءالله که همیشه بزمتون مصفا و آکنده از عشق و وفا باشه. یک سبد یاس سپید در رنگ امید با هر چه صفا هست از سوی خدا در شکل دعا تقدیم شما.


نمونه متن اجرای پایان برنامه - شماره 7

خیلی ممنون از توجه و همراهیتون. خوشحالیم که در دفتر خاطراتمان برگی را به همنفسی و همراهی با شما مزین کردیم در (نام برنامه) . از تیم پشت صحنه هم مقتدرانه قدردانی می کنم و آرزوی موفقیت مضاعف از خداوند منان برایشان دارم. دعا نمی کنم که بیایی، میدانم که آمدنت حتمیست فقط دعا می کنم وقتی که می آیی، چشمانمان شرمنده ی چشمانت نشود.


نمونه متن اجرای پایان برنامه - شماره 8

دعا میکنم خورشید رهایت نکند، غم صدایت نکند، ظلمت شب سیاهت نکند و دلت در دل آن کس که دلت در تن اوست حضرت دوست جدایت نکند. سپاس صمیمانه از گروه پشت صحنه و از شما عزیزان پرمهر که با همراهیتان قوت قلب ما تا پایان (نام برنامه) بودید. بدرود و به امید دیدار.


نمونه متن اجرای پایان برنامه - شماره 9

ممنون بخاطر حسن انتخاب و همراهیتون تا آخر برنامه ی (نام کامل برنامه) . بیایید برناممونو با چندتا دعا تموم کنیم و ماحصل برنامه ی امروزمون عیدی از دست حضرت ( مولود روز) باشه. بخواهیم از خدا که غافل کند تو را، از آن کار که خدا را از تو غافل می کند. روزتون بخیر و بمیل


نمونه متن اجرای پایان برنامه - شماره 10

أَلا بِذِكرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ القُلُوبُ . الهی که همیشه دل های مهربونتون به دریای آرامش الهی متصل و مغذی باشه. خیلی ممنون که تا انتهای برنامه همراه و همدل ما بودید. خدا پشت و پناه دل هاتون